KÜTAHYA ŞAPHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Metin KOZ' un 1. Dönem Karne Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Metin KOZ' un 1. Dönem Karne Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Velilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz;

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönemini zorlu bir sürecin ardından bitirmenin sevincini yaşıyoruz. Bu zorlu pandemi sürecinde derslerimizi uzaktan eğitim şeklinde Öğretmenlerimizin özverili çalışmaları, Öğrencilerimizin Okullarına ve öğretmenlerine özlemleri, sabırları ve ilgileriyle ve velilerimizin takdire şayan destekleriyle tamamladık.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu zorlu süreçte derslerimizi uzaktan eğitimle devam ettirdik. Elbette bunun zorlukları dezavantajları oldu. Bu süreçte öğrenmemiz gereken bilgi ve kazanımların yanında okulumuzun, öğretmenlerimizin değerini bir kez daha anladık. Sabretmeyi öğrendik. Yarıyıl tatilinden sonra inşallah yüz yüze eğitime tüm sınıflarımızla birlikte başlamak, tekrar okul bahçelerinde, sınıflarında, koridorlarında siz çocuklarımızın neşeli seslerini duymak, öğretmenlerimizi okullarımızda öğrencileriyle birlikte görmek istiyoruz. Karşılaştığımız zorluklar bizleri geleceğe daha güçlü hazırlayacaktır.

Bu vesileyle yarıyıl tatiline girecek tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize huzurlu bir tatil geçirmelerini diliyorum.  

Metin KOZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pazar Mahallesi Karakol Sokak No1/Z1 Şaphane/KÜTAHYA - 0274 551 24 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.